Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De Smoezels en de vieze hond by Erhard Dietl ‘wat gaan we doen?’ vraagt zus. ‘ik weet het niet,’ zegt broer. ‘er is hier niets te doen.’ plots loopt er een dier langs. broer weet niet wat voor dier het is.... »
Donsdag by Kristien Dieltiens <p>Een beste vriend hebben is super, vindt Gaston. Samen met Fons durft hij veel meer. Maar op een dag wil Fons zijn vriend niet meer zijn.</p> <p>Gaston is ver... »
Komt dat zien - tel tot 10! by Eva Stalinski <p>In dit vrolijke voorleesboek leert een kind spelenderwijs tellen tot tien. Maar kijk! Er verdwijnt een peer, een kip, een tractor... optellen en aftellen!</p... »
Het beste kookboek ter wereld (en niet alleen) voor kinderen by Mathilda Masters <p>Van apfelstrudel tot zandkoekjes, van aardappelstamppot tot zoetzure kippenblokjes en van aubergines in tomatensaus tot zelfgemaakte mayonaise voor bij de fr... »
Het geheim van de Jutterschuur by John Brosens Nichtje Milou komt bij Perry en Clifton in Vlissingen logeren. Karlijn en Rianne zijn de vorige dag al aangekomen. Samen vormen ze De Bende Van Vijf. Het is zom... »