Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Het volle leven by Paul Magnette Wereldwijd staan we voor een immense uitdaging: onze planeet koolstofvrij maken tegen 2050. In de tijdspanne van één generatie zullen we een levenswijze moeten ... »
Metaaltijden 10 by Deze bundel vormt de neerslag van de 10e Nederlandse metaaltijdendag gehouden op 16 en 17 oktober 2022 in Assen. Op de ochtend van de eerste dag werden lezingen... »
Bewustzijn, hersenen en vrije wil by Arie Bos Lange tijd heerste in de wetenschap de haast vanzelfsprekende overtuiging, dat de hersenen een orgaan zijn als alle andere, en dat daarom alles wat wij denken e... »
Merho. Of moet ik er een tekeningetje bij maken? by Als wetenschappers over een paar eeuwen willen weten wat de Vlaming zoal bezighield aan het begin van de 21ste eeuw volstaat het de integrale stripreeks De Kiek... »
De graven van Loon by Jan Vaes De graven van Loon is het standaardwerk over het Limburgse verleden tot 1795. Een verleden dat zich niet in de Nederlanden afspeelde, maar binnen de grenzen van... »
De verloren geschiedenis van Vlaanderen by Jos Vandervelden Net als in De verborgen geschiedenis van Vlaanderen koos Jos Vandervelden voor dit boek 50 plekken waar het anekdotische verhaal een flard uit de grote geschied... »
De verborgen geschiedenis van Vlaanderen by Jos Vandervelden Grote historische gebeurtenissen gebeuren niet alleen, ze gebeuren altijd ergens, op een bepaalde locatie. De verborgen geschiedenis van Vlaanderen neemt je mee... »
De mooiste geschiedenis van België by Jos Vandervelden Geschiedenis wordt meestal geschreven. Maar niet altijd. Soms wordt geschiedenis ook geschilderd. Dan brengen kunstenaars een belangrijke gebeurtenis in beeld, ... »
Ontdek de kracht van ademen by Mr Breath & Rob Koning <p>Mr. Breath laat zien hoe je volledig gebruik kunt maken van je longcapaciteit. Je leert o.a. over de relatie tussen ademhaling en burn-out en hoe je door bew... »
Straffe Touren by Geert De Vriese Wout! Remco! Eindelijk heeft het Belgisch wielrennen weer een glorieus heden bovenopeen glorierijk rondeverleden. Van Wout van Aert op de Ventoux tot Eddy Merck... »