Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Pooltochten dromen by Erik Harteveld In 'Pooltochtendromen' neemt vooral de blinde Anselm Bijvoet geen blad voor de mond in zijn brieven aan Harteveld. Hij vertelt hoe hij leeft, en in gedachten re... »
In het spoor van de loopgraven by Karin J.F. Van Veen De zuidelijke Veluwezoom, 1944-1945 Wolfheze, november 1944. ‘Toen kwamen we in een oorlogs¬gebied. Het was helemaal ontruimd, daar waar ze alles achtergelaten ... »
Een onverwachte wending by Emma Heming Willis <h3>De vrouw van Bruce Willis schrijft persoonlijke gids over de zorg voor een dierbare met dementie </h3><p>De dag dat Bruce Willis de diagnose frontotemporale... »