Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De apotheek in het getto by Amanda Barratt Krakau, 1940. In ‘De apotheek in het getto’ van Amanda Barratt kent Zosia Lewandowska de wrede realiteit van de oorlog maar al te goed. Binnen enkele weken na d... »
Een ongehoord huwelijk by Kasey Stockton <p>De historische roman ‘Een ongehoord huwelijk’ van Kasey Stockton is het eerste deel van de serie De Bradwells en geeft je als lezer het heerlijke gevoel dat ... »
Je kent me toch by Leanne Pots <p>‘Je kent me toch’ van Leanne Pots is een heerlijke feelgoodroman van Nederlandse bodem en het tweede deel in de serie Weidse liefde.</p><p>Tessa zorgt in haa... »
Alles wordt lichter by Janke Reitsma In ‘Alles wordt lichter’ van Janke Reitsma is Ylva eenentwintig als ze op de eerste dag van de zomervakantie in een willekeurige bus stapt in een poging iets va... »
Miskenningen by Tsitsi Dangarembga In ‘Miskenningen’ van Tsitsi Dangarembga moet Tambu vechten voor haar plek. Ze woont in Rhodesië (nu Zimbabwe), een land dat getekend is door een bloedig gevuch... »
De kindertrein uit Praag by Fabiano Massimi Het is 1939 in ‘De kindertrein uit Praag’ van Fabiano Massimi. Het nazisme hangt boven Tsjecho-Slowakije en Hitler nadert de stad. Er heerst angst, vooral in he... »
Fatsoenlijke mensen stelen olifanten by Peter Hammarbäck In ‘Fatsoenlijke mensen stelen olifanten’ van Peter Hammarbäck werkt Adam als dierenverzorger is een Stockholmse dierentuin. Wanneer de directeur olifanten en l... »
Elf procent by Maren Uthaug In ‘Elf procent’ van Maren Uthaug is het 2322 en bestaat de samenleving uitsluitend uit vrouwen. Mannen slijten hun dagen opgesloten in kweekcentra. Medea, Stil... »
Helemaal het einde by Lisette Jonkman Helemaal het einde van Lisette Jonkman is een humoristische feelgoodroman over een popzangeres die terugkeert naar haar familie op het platteland.De 28-jarige R... »
De terugkeer by Catherine Bardon In het hart van de Cariben, in de Dominicaanse Republiek, begint de familie Rosenheck een nieuw hoofdstuk in hun geschiedenis. Midden in de turbulente jaren 60 ... »