Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Rovers & sluipmoordenaars by Mick van Wely Misdaadjournalist Mick van Wely onderzoekt, spoort op en stopt nooit. Rovers & Sluipmoordenaars is onversneden misdaadjournalistiek, zoals we van hem gewend zij... »
Drugsbaron by Vico Olling Janus van Wesenbeeck stond model voor Ferry Bouman uit de Netflixserie Undercover. In dit boek vertelt Van Wesenbeeck het ware verhaal. In Nederland wordt hij d... »
Trapas by Raymond Cuijpers Trapas van Raymond Cuijpers iseen persoonlijk verslag van een fietstocht naar Frankrijk verwevenmet filosofische beschouwingen op het fietsen zelf en overpeinzi... »
Tussen vier muren by Rian Sevenhuijsen Natuurfotograaf Raaf kan niet geloven dat hij vastzit in Rome, in het appartement van zijn vriend Massimo. De stad is in lockdown en alleen van dat woord krijgt... »
Verzwegen Kamp by Kees Uittenhout Het is zomer 1831. Koning Willem I is vastbesloten de door de Fransen opgejutte, opstandige Belgen mores te leren. Nederland is gemobiliseerd. 37.000 Soldaten r... »
Tegenvuur by Ryan Steck In ‘Tegenvuur’ van Ryan Steck is Marine Raider Matthew Redd in afwachting van een kritieke missie als hij langs de weg stopt om een vreemdeling te helpen. Uren ... »
De laatste libelle by Kim Michele Richardson <p>‘De laatste libelle’ van Kim Michele Richardson is een ontroerende historische roman voor fans van Kate Quinn en Delia Owens.</p><p>Het is 1936. De 19-jarige... »
Al mijn geheimen by Lynn Austin <p>In de familiesaga ‘Al mijn geheimen’ vertelt Lynn Austin het verhaal van drie vrouwen die op zoek zijn naar geluk ten tijde van de Gilded Age. Wanneer haar m... »
De typiste by Lody van de Kamp De Joodse Lien de Vries is weduwe en moeder van twee kinderen. In oorlogstijd vindt ze een kantoorbaan bij de Joodse Raad in Amsterdam. Dagelijkst typt Lien ber... »