Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Het event als strategisch marketinginstrument by Dorothe Gerritsen & Ronald van Olderen In de marketing spelen belevenissen, ontmoetingen en events een steeds grotere rol. Door producten en diensten te koppelen aan belevingen, en andersom, creĆ«ren ... »
Trends en tips by Cendris Inspiratie opdoen: 21 topmarketeers uit diverse branches delen hun beste tips... »
Dit is marketing! by Esther de Berg, Johan van Kooten & Loek ten Berge Wat is marketing? Bij een nadere kennismaking met dit fascinerende vak blijkt dat marketing veel diverser is dan vaak gedacht wordt. Zo is het succes van Nespre... »
De kunst van cultuurmarketing by Ruurd Mulder Het wordt er voor culturele instellingen niet eenvoudiger op: de concurrentie die zij ondervinden van andere vormen van vrijetijdsbesteding is enorm, de overhei... »
De imagineer by Bert Smit & Gabrielle Kuiper In de huidige economie is het voor bedrijven essentieel om beleving en betekenis te koppelen aan hun producten en diensten. Een product of merk staat in de 21e ... »
Totaalcreatie by Bert Wisniewski Een opmerkelijke zienswijze die frivool samenspel tussen opdrachtgever en het creatieve bureau oplevert. 'Totaalcreatie' geeft antwoord op een groeiende vraag n... »
Basisboek marketingcommunicatie by Elyn Doornenbal, Esther de Berg & Gabrielle Kuiper Welke communicatie-instrumenten kan een organisatie inzetten? Reclame of sponsoring? Welke media passen daarbij? Televisie of social media? 'Basisboek marketing... »