Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Als er ooit een moment geweest is waarop het secretaresse-beroep zich een nieuwe rol en positie kon aanmeten, dan is het nu wel. Organisaties zijn... »
De twijfelende toezichthouder by Niels van Tent Twijfel is het begin van wijsheid (René Descartes)Sla de krant open en je komt de voorbeelden tegen van organisaties die in de problemen zitten. Vaak zijn het v... »
5 briljante business boosters by Arjo van Sluis & Silvan Stoet Alleen voor ondernemers die meer winst willen en daarbij meer vrije tijd! Klinkt goed? Dan zijn deze 5 Briljante Business Boosters echt iets voor jou. Uit onder... »
Etnomarketing by Lamrabat Rachid In 2016 heeft 1 op de 5 consumenten een migratieachtergrond. Deze evolutie is niet onbelangrijk en mag niet genegeerd worden. In de volksmond spreken we over su... »
MBA in een dag by Ben Tiggelaar & Joel Aerts Een frisse blik op de beste ideeën van de belangrijkste managementdenkers op het gebied van leiderschapDuizenden managementboeken: maar wat moet je nou écht wet... »
Merkenkennis by DésiréE. Van Osch & RenéE. Van Zijl »
Grond voor samenwerking by Theo Camps Samenwerking in de bouw is nodig. Samenwerking tussen overheden, projectontwikkelaars, architecten, maatschappelijke organisaties, toekomstige gebruikers en omw... »