Welcome to Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».

Sign Up

» » »
 



Mijn stille kind
Mijn stille kind by E. Rosenmoller
ze leefde haar leven in zes maanden... »
 
 
 
 
 

Op gepaste afstand
Op gepaste afstand by
Nadat in de jaren zeventig aan de oude verzuilde geestelijke gezondheidszorg een einde was gekomen heerste in de hulpverlening lange tijd een taboe op geloof en... »
 
 
 
 
 

De intieme dood
De intieme dood by A. van Lamsweerde & M. de Hennezel
Hoe te sterven? Met deze vraag begint Franois Mitterand zijn woord vooraf de laatste gepubliceerde tekst van zijn hand voor zijn overlijden. De vrouw die hem hielp deze vraag te beantwoorden is de psychologe Marie de Hennezel die in een Parijs ziekenhuis terminale patinten begeleidt gedurende de laatste weken van hun leven. »
 
 
 
 
 

Het geheim van de ruimtelift
Het geheim van de ruimtelift by Autisme Centraal & Erik Thys
Een primeur Het geheim van de ruimtelift is het allereerste stripverhaal over autisme. Erik Thys tekende ook het stripverhaal Het geheim van de hersenchip dat e... »
 
 
 
 
 

Zicht op Effectiviteit
Zicht op Effectiviteit by Jan Willem Veerman, T.A. van Yperen & Tom van Yperen
Subtitel Handboek voor praktijkgestuurd effectonderzoek in de jeugdzorg

Effectiviteit van de jeugdzorg is 'in'. Het thema staat op vele plaatsen en in uiteenlo... »
 
 
 
 
 

Totale communicatie
Totale communicatie by S. Voortman
Deze unieke toolkit is voorzien van basistheorie en een gebruiksaanwijzing in een begeleiderhandleiding, een gespreksbord, visitaal pictogramkaarten, stripverha... »
 
 
 
 
 

Praktijkboek crisisinterventie
Praktijkboek crisisinterventie by C. Bernardt, F.J. van Oenen & L. van der Post
Dit boek is een praktijkgids voor behandelaren in de GGZ die zich (regelmatig) geconfronteerd zien met crisissituaties: Het kan hierbij gaan om situaties waarbi... »
 
 
 
 
 

Scheiden, wat nu...?
Scheiden, wat nu...? by Johan Zonnenberg
praktische hulp voor mensen die gaan scheiden... »
 
 
 
 
 

De psychiater en de witte vlek
De psychiater en de witte vlek by C. Willemsen
35 jaar GGZ Midden-Brabant 1970-2000... »