Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Enzo en de strijd tegen de Oni by Thomas van Luyn Enzo vindt een vreemd Ding in zijn rugzak…Het is klein en van metaal, en hoe het daar komt weet hij niet. Wat Enzo ook niet weet, is dat het Ding een bizarre kr... »
Het gefluister achter de deur by T.J. Klune Wallace Price is een gehaaide advocaat voor wie macht en aanzien de belangrijkste ingrediënten zijn voor een geslaagd leven. Wanneer Wallace plotseling overlijd... »
Doodleuk by Holly Jackson Pippa Fitz-Amobi heeft niet echt zin in het moordmysteriefeestje dat een van haar vrienden organiseert. Ze ziet het niet zitten zich uit te dossen in chique avo... »
De drie broertjes Bok by Mac Barnett ‘Er was eens een brug.’ Zo begint het eeuwenoude bekende Noorse sprookje dat nu op humoristische wijze opnieuw verteld is door het duo Mac Barnett en Jon Klasse... »
Flits en het hanenhotel by Lotje van der Bie Flits, een razendsnelle uitvinder, verzint voor elk probleem waar hij tegenaan loopt een geniale oplossing. Dat is maar goed ook, want als hij mevrouw Boenders ... »
Mondi by Milouska Meulens <em>De vlag van ons eiland klappert van maandagvroeg tot vrijdagmiddag in de lucht: blauw voor de zee en de lucht, geel voor de zon en het strand, sterretjes vo... »
Het grote Fiep flapjesboek by Fiep Westendorp Een splinternieuw, groot flapjesboek van Fiep Westendorp. Ontdek wat er achter de flapjes zit in het huis van Fiep. Wat ligt er in de grote kast? En wie zit er ... »
Vleertje Muis by Susanne Roos Dit is Vleertje. Vleertje Muis! Hij bakt graag muggenkoekjes voor zijn vrienden. En hij houdt van trampolinespringen op de keukenweegschaal. Zo ontdekt hij hoev... »
De avonturen van Naomi en Leon by Miranda Bronstring Het schooljaar is bijna afgelopen. Juf Miranda keert volgend jaar niet terug in haar eigen klas, omdat ze gaat verhuizen. De kinderen zijn verdrietig. Naomi en ... »