Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Kerstromance by Folkert Oldersma Een ontroerende feelgood vol romantiek, verwarring en humor.Met tegenzin reist Brittany af naar het idyllische stadje waar ze een groot deel van haar jeugd door... »
Het Laatste Arrondissement by Terrence Lauerhohn Een pikzwart avontuur in een dystopische samenleving. Het toekomstige Laatste Arrondissement is verworden tot een getto waar de brave burgers van Stad Holland h... »
Nachtvlinder by Angelique van Dongen Cat is 38 jaar en single. Ze heeft een eigen glasblazerij. Daarnaast werkt ze eens per week, tussen twaalf en drie uur 's nachts, bij het radioprogramma "Nachtv... »
Doortrapt by Rob Oostveen Het gezin van een notaris krijgt het flink voor de kiezen. Een zoon die gewond uit het leger terugkomt, een vader die niet zonder vrouwen kan, de moeder die het... »
Van mij by Krisha Van der Male Kyla heeft drie oudere broers en één jongere broer. Ze kunnen het goed met elkaar vinden en helpen hun vader in zijn trampolinepark, maar er gebeuren vreemde di... »
Gedichten voor bij de haard by Nicolas Vannieuwenhuyze Nicolas Vannieuwenhuyze is een veelzijdige kunstenaar, wonend aan de rand de Poelberg en Meikensbossen haalt hij zijn inspiratie uit de natuurlijkAls dichter, b... »
Oogvonk by <p>Mooie ontmoetingen laten diepe hartafdrukken na.</p><p>In deze gedichtenbundel vertaal ik</p><p>harmonieuze ontmoetingen die inspireren, doen oogvonken.</p><... »
Femme Fatale by Karen D'Hondt In haar spannende zoektocht naar haar ware ik, haar identiteit als Seawitch, komt Kaat er al snel achter dat ze niemand kan vertrouwen, en ze steeds weer over h... »
Dit geloof je niet by Wim van den Berg Dit geloof je niet - Vijfendertig korte verhalen over gebeurtenissen van nu, uit het verleden en soms uit dromen. Scherpe observaties en rake typeringen kenmerk... »