Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Wreed weerzien by Karen Rose 'Wreed weerzien' van Karen Rose is een thriller over wat er kan gebeuren als je elkaar na jaren weer opzoekt en er een groot geheim boven water komt...Tijdens h... »
Alsof het niets is by Camille Anseaume <b>'Pure energie en heel vlot geschreven.' - <i>ELLE</i></b>Een jonge vrouw raakt onverwacht zwanger. Ze wanhoopt, ze is dolgelukkig, ze twijfelt, en beschrijft... »
Disconnect by Juultje van den Nieuwenhof <p>Wie er op het idee kwam om in hun oude, leegstaande schoolgebouw in te breken, weet niemand meer. Maar tijdens een nachtelijk eindexamenfeestje besluiten zev... »
Het huis aan het meer by Hannah Richell Hannah Richell bestsellerauteur van De zwijgende zeeOp een zwoele zomerdag in 1980 zoekt een groepje pas afgestudeerde studenten verkoeling in het afgelegen Eng... »
De harteloze muze by Nynke Laanstra Wat doe je als langvergeten doden tot leven zijn gewekt? Dan ga je op onderzoek uit! Wat doe je als je oog in oog komt te staan met je doodgewaande muze? Dan wa... »
De harteloze muze by Nynke Laanstra Wat doe je als langvergeten doden tot leven zijn gewekt? Dan ga je op onderzoek uit! Wat doe je als je oog in oog komt te staan met je doodgewaande muze? Dan wa... »
De sprookjes-sprokkelaar by Efteling, Laurentien van Oranje & Paul van Loon Er was eens een sprookjesbibliotheek in een oud, verlaten kasteel... Stemmen galmen door de gangen en achter de vele deuren schuilt gevaar. Toch blijft Sterre z... »
Het vierde rijk by Maria Nygren Kun je iets goeds bereiken met de strategieën van een massamoordenaar?<br/><br/>Als de vijftienjarige Blenda midden in het semester op een nieuwe school komt, z... »