Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De code gebroken by A.B. Kramer Hij is de CEO van Lucent Corp. Zij is de stagiaire die zijn wereld op z’n kop zet.Wat begint als één nacht zonder verplichtingen, verandert in een verhaal vol v... »
De waanzinpartituur by Emma van Hooff <p>Maak kennis met Am, een jonge vrouw die is opgesloten in een psychiatrische inrichting. Emma van Hooff sleurt je mee op het meedogenloze ritme van Ams monolo... »
Waar de suikerbieten groeien by Esther Sloots <p>Mina Gerrits is beschuldigd van het vergiftigen van haar man Olke met landbouwgif. In de gevangenis overdenkt ze niet alleen de beschuldigingen, maar ook haa... »
Het diner by Herman Koch <p>Twee echtparen gaan een avond uit eten in een restaurant. Ze praten over alledaagse dingen, dingen waar mensen tijdens etentjes over praten: werk, de laatste... »
Erosie by Astrid Haerens <p><em>Erosie </em>laat de uitzonderlijke kracht van een vriendschap tussen twee vrouwen zien – een band die zowel vormend als verwoestend kan zijn. Helle, een ... »
Lente - Het laatste zomerkind by Tamara Postma <p>Het laatste zomerkind is het twintigste en laatste deel van de Seizoenenreeks van Tamara Postma, auteur van de succesvolle romanceserie Oxymoron. </p><p>Op d... »
Lente - Het laatste zomerkind by Tamara Postma <p>Het laatste zomerkind is het twintigste en laatste deel van de Seizoenenreeks van Tamara Postma, auteur van de succesvolle romanceserie Oxymoron. </p><p>Op d... »
Lente - Hou me vast by Tamara Postma <p>Hou me vast is het negentiende deel van de Seizoenenreeks van Tamara Postma, auteur van de succesvolle romanceserie Oxymoron. </p><p>Wanneer Ava eindelijk de... »