Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De media-explosie by David Huijzer, Henri Spijkerboer & Kees van Wijk Een dagelijks leven zonder media; we kunnen het ons niet meer voorstellen. De verscheidenheid aan media-uitingen groeit met de dag. Naast de traditionele media,... »
De kunst van het onderhandelen by Michael Wheeler Onderhandelen blijft lastig. Met name omdat een onderhandeling altijd anders loopt dan je van tevoren had gedacht. En dat is ook het geheim van toponderhandelaa... »
Persberichten schrijven in 20 stappen by B. Schilder Persberichten schrijven in 20 stappen geeft antwoord op de belangrijkste vragen die u uzelf moet stellen. Is een bepaald onderwerp wel publicabel? Wat is eige... »