Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Intiem Juweel by Solon Aquila Solon en Marlous, voormalige hippies, inmiddels beiden tegen de vijftig, hebben een relatie sinds hun eerste ontmoeting op het Kralingse popfestival. Nadien ... »
Over zijn lijk by James Herbert Ik was er niet bij toen ik doodging.Ik was teruggekeerd van zo'n buiten lichamelijke droom, zo'n droom waarbij je het gevoel hebt dat je geest je lichaam heeft ... »
Honigdroppels 2016 by Honigdroppels is een geliefd dagboek bij de Statenvertaling, dat voor de 132e keer verschijnt. Het biedt de lezer iedere dag een overdenking naar aanleiding van... »
Olé! by Elisa van Spronsen De zusjes Mette en Sara gaan in de zomer een taalcursus volgen in Barcelona. Tenminste, dat is het plan. Maar dan krijgt Sara vlak voor vertrek een ongeluk, waa... »
De kogel by Mary Louise Kelly De wereld van Caroline Cashion stort in als er bij een mri-scan een kogel wordt ontdekt in de achterkant van haar nek.Caroline is verbijsterd, ze herinnert zich... »
De luchtvegers by Coco Schrijber Minnie Tikker is acht en bijt met haar scheve voortanden autologo's in een appel. Wat haar knappe, geestige vader ziet in haar kille moeder is haar een raadsel.... »
Moord in de martelstoel by Agatha Christie Opgelucht verlaat Hercule Poirot het huis van zijn tandarts. Er is hem gezegd dat hij pas over een half jaar terug hoeft te komen. Maar diezelfde middag staat h... »
Alles om jullie heen is er nog by Marieke Poelmann De ouders van Marieke sterven bij het vliegtuigongeluk in Tripoli. Ze studeert dan journalistiek en komt aan de verkeerde kant van het nieuws terecht. »