Welcome to Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».

Sign Up

»
 



Doen!
Doen! by Ben Tiggelaar
VRAAG: Welke factoren beïnvloeden je gedrag bij persoonlijke veranderingen?<br/><br/>VRAAG: Hoe kun je samen met anderen eindelijk die verandering doorvoeren die je zo graag wilt?<br/><br/>VRAAG: Hoe kun je het succes van veranderpogingen in organisaties structureel vergroten?<br/><br/>Ben Tiggelaar geeft antwoord op deze en andere vragen over verandering en groei. »
 
 
 
 
 

Koninkrijk te koop
Koninkrijk te koop by Terry Brooks
Landover was een écht magisch koninkrijk, met elfenvolk en toverij, precies zoals de advertentie had beloofd. Maar nadat hij het gekocht had, kwam Ben Holiday er al snel achter dat er een paar details waren die niet in de advertentie waren vermeld… »
 
 
 
 
 

Carambole
Carambole by Hoek
In een regenachtige nacht veroorzaakt de onder invloed rijdende Pieter Clausen een dodelijk ongeluk. Het slachtoffer laat hij langs de kant van de weg liggen.
E... »
 
 
 
 
 

Het UFO-experiment
Het UFO-experiment by H. Lammer & M. Lammer
geheim militair onderzoek naar alienvoertuigen, biochips en futuristisch wapentuig... »
 
 
 
 
 

Vluchtig als een droom
Vluchtig als een droom by H. Allison
 »
 
 
 
 
 

Duivelskus
Duivelskus by Jampson
De vijftienjarige Billi SanGreal werd op haar tiende betrokken bij de moderne Orde der Tempeliers door haar vader, de grootmeester. Zodra ze haar Proef succesvo... »
 
 
 
 
 

Meer dan liefde
Meer dan liefde by Arden
 »
 
 
 
 
 

Geluk in gevaar
Geluk in gevaar by Victoria Holt & Mackenna
 »
 
 
 
 
 

Oostenwind westenwind
Oostenwind westenwind by Pearl S. Buck & Gertrude Buck
 »
 
 
 
 
 

Gerda... een stuk onderweg
Gerda... een stuk onderweg by T. Kortooms
 »