Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Ik leer je de Bijbel lezen by Jan Heijnen BIJBELLEZEN KUN JE LERENDaniĆ«la durft het niet toe te geven, maar ze vindt de Bijbel een lastig boek. Is Gods Woord nog wel van deze tijd? Haar buurman Bram nee... »
De kracht van verwondering by G.K. Chesterton <p><em>De kracht van verwondering </em>is een verzameling van de beste essays van de Britse schrijver Gilbert Keith Chesterton (1874-1936). Met zijn vloeiende s... »
Evangelie van het Gouden Rozenkruis by Ruud Offermans De schrijver gaat opzoek naar het mysterieuze vijfde evangelie. Er zijn verscheidene kandidaten: het diatessaron, het evangelie van Pistis Sophia en de Dode Zee... »