Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Rendier by Katie Marisco Welkom in de wonderlijke wereld van het rendier.Hoe ziet het leven van een rendier eruit?Wat doen rendieren overdag en 's nachts?Wat eten ze, waar slapen ze?En ... »
Poolvos by Katie Marisco Welkom in de wonderlijke wereld van de poolvos. Hoe ziet het leven van een poolvos eruit? Wat doen poolvossen overdag en 's nachts? Waar leven ze, wat eten ze? ... »
Zeeluipaard by Katie Marisco Welkom in de wonderlijke wereld van de zeeluipaard. Hoe ziet het leven van een zeeluipaard eruit? Wat doen zeeluipaarden overdag en 's nachts? Wat eten ze en ho... »
IJsbeer by Katie Marisco Welkom in de wonderlijke wereld van de ijsbeer. Hoe ziet het leven van een ijsbeer eruit? Wat doen ijsberen overdag en 's nachts? Wat eten ze en waar slapen ze?... »
Arabische Oryx by Anita Ganeri Welkom in de wondere wereld van de Arabische oryx. Hoe ziet het leven van een Arabische oryx eruit? Wat doen Arabische oryxen overdag en 's nachts? Wat eten ze?... »
Kameel by Anita Ganeri Welkom in de wondere wereld van de kameel. Hoe ziet het leven van een kameel eruit? Wat doen kamelen overdag en 's nachts? Wat eten ze? En waarom kunnen ze zo g... »
Rode reuzekangoeroe by Anita Ganeri Welkom in de wondere wereld van de kangoeroe. Hoe ziet het leven van een kangoeroe eruit? Wat doen kangoeroes overdag en 's nachts? Wat eten ze? En waarom kunne... »
Stokstaartje by Anita Ganeri Welkom in de wondere wereld van het stokstaartje. Hoe ziet het leven van een stokstaartje eruit? Wat doen stokstaartjes overdag en 's nachts? Wat eten ze? En wa... »
Baviaan by Louise Spilsbury Welkom in de wonderlijke wereld van de baviaan. Hoe ziet het leven van een baviaan eruit? Wat doen bavianen overdag en 's nachts? Hoe bewegen, slapen en eten ze... »
Schorpioen by Anita Ganeri Welkom in de wondere wereld van de schorpioen. Hoe ziet het leven van een schorpioen eruit? Wat doen schorpioenen overdag en 's nachts? Wat eten ze? En waarom g... »