Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Mijn zusje is een diplodocus by Aurore Petit Een zusje wordt geboren! Haar grote broer is in eerste instantie dolblij dat hij met deze nieuwkomer kan spelen. Maar wanneer hij zich realiseert dat hij niets ... »
Thomas leert alle letters by Gisette van Dalen Thomas rinkelt met zijn fietsbel.Hij heeft super hard geracetwant de juf viert haar verjaardag.Dat wordt een fantastisch feest.Deze uitgave bevat twee boekjes v... »
Boer Boris en de bietjes by Ted van Lieshout <p>'Boer Boris en de bietjes' is alweer het zeventiende prentenboek over de leukste kleine boer van Nederland en Vlaanderen. Inmiddels weet iedereen dat Boer Bo... »
Welkom in onze kleuterklas! by Eline Pauwels """Hallo, ik ben Pimmeke en ik verblijf sinds kort in het ziekenhuis. Ik ga voor de eerste keer naar de ziekenhuisschool. Dat vind ik wel heel spannend. Maar ik... »
Prikkel is nieuw in het bos by Anuschka Krijger Wanneer Prikkel aankomt bij zijn nieuwe huisje in het bos, wil hij graag zijn nieuwe buren leren kennen. Prikkel gaat op onderzoek uit en leert allemaal verschi... »
Ik ben Billie! by MarèL. Hultink Marèl Hultink (2002) is opgegroeid in Zwolle waar ze nog steeds woont. Ze studeerde in 2022 af als grafisch vormgever aan Cibap vakschool voor vormgeving. Inmid... »
Allemaal draakjes by Peter Van De Putte Stega is een draakje. Ze zoekt een vriendje om samen te spelen. Maar de andere draakjes in het bos vinden haar een beetje vreemd. Want zij is geel. Samen komen ... »