Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Black Friday by Maren Stoffels <i>Na deze ontgroening hoor ik er eindelijk bij. Ik moet dit overleven, dat moet gewoon. Ik wil hierbij, ik móét hierbij.</i>
(Not) so perfect by Linda van de Pol Madeleine heeft alles onder controle. En met alles bedoelt ze dus ook echt ALLES. Haar hele leven, zeg maar. Dat ziet er als volgt uit:
Over twee jaar:
- Einde... »
Voor Altijd by Pepijn Lievens <p>In een rustige straat in een grote stad liggen twee slagerijen, naast elkaar.
Buren dus.
Of nee, concurrenten.
Sterker nog, rivalen.</p> <p... »
Het heksenhotel by Anna van Praag Een verhaal over macht, magie en het gevaar van liefde.Na de scheiding van haar ouders gaat Laura met haar vader en zusje Elvie op vakantie naar Ierland. Wat mo... »
Een hart voor Tom by Eeuwoud Koolmees Waarom wilde Lisa niet dat ik bij haar thuis zou komen? Waarom had ik zo'n vreemd gevoel over haar reactie nadat ik haar had verteld van mijn transplantatie? En... »
Voor altijd by Marije Bruggeman Wanneer Veronica wordt gevraagd om een relatie aan te gaan met de knappe en erg populaire Mason, twijfelt ze niet lang. Maar als dan blijkt dat het gaat om een ... »
Dit mag niemand weten by Martine Kamphuis In de verte hoor ik een auto aankomen. Vlug stop ik de telefoon weg en haal het mes tevoorschijn.
De auto rijdt voorbij.
Ik leg het mes naast me neer en trek m... »
Geheime strijd by Cliff de Rouw <p>Het is oorlog en boerenzoon Toon begint steeds meer mee te helpen in het verzet. Maar naast alle spanningen van de oorlog is Toon ook nog altijd een opgroeie... »
Noodweer by Hans Mijnders Het is noodweer. Kai (16) fietst zo snel mogelijk naar huis, maar ziet een scooter over het hoofd. Daarna wordt alles zwart voor zijn ogen. De schade is groot e... »