Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Een persoonlijke denk- en leerstijl by Karin Timmerman Na een jarenlange ervaring in het begeleiden van kinderen bij hun zoektocht naar een aangepaste denk en leerstijl en het toepassen ervan op hun eigen schoolwerk... »
<p>Voeding speelt een belangrijke rol in ons leven. »
De kombinatietraining by E. van Bruggen Bij De kombinatie een samenwerkingsverband in Amsterdam dat hulp biedt aan moeilijk lerende kinderen en jongeren met psychiatrische problemen enof ernstige gedr... »
Veel culturen, een zorg by H. Zevenbergen begeleiding van mensen met een verstandelijke handicap uit een andere cultuur. PM-reeks.... »
Inleiding in de gedragsmodificatie by M. Baadsgaard & P. Wagner een basisboek voor groepsleiders, hulpverleners, begeleiders, leraren, ouders en studenten. PM-reeks.... »
Wat je speelt ben je zelf by A. Blokhuis & L. van der Poel Wat je speelt ben je zelf beschrijft de waarde van spel en spelbegeleiding voor de ontwikkeling van het individu. Spel is van wezenlijk belang voor de sociale, ... »
Intensieve orthopedagogische gezinsbegeleiding by J. Janssens, Joris Vermeulen & M. de Veld Hoe effectief is Intensieve Orthopedagogische Gezinsbehandeling (IOG)? In de gezinnen die aangemeld worden voor IOG is er sprake van een disbalans tussen draagk... »