Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Met het busje mee by Hieke van der Werff Nada is een vriendin van Luuk.Hij gaat haar gedag zeggen,want ze gaat zes weken naar Marokko.De opa van Luuk bedenkt een grap.Luuk moet achter in het busje van ... »
Op slot! by Hieke van der Werff Luuks opa heeft een spannend spel bedacht.Luuk en Nana gaan zijn schuurtje in.Dan doet hij de deur op slot.Ze moeten binnen een uur de sleutel vindenen daarvoor... »
Veer - een dag in de wind by Stefan Boonen Ken je Noor al?Noor woont in Veer.Noor is wild als een storm.Als je pret zoekt → Noor houdt van pret!Als je hulp zoekt → Noor helpt!Als je een schat zoekt→ Noor... »
Veer - een dag met een wolk by Stefan Boonen Ken je Faz al?Faz woont in Veer.Faz houdt van gek.Als je een wolk wil → bel Faz!Als je een vriend zoekt → vraag Faz!Als je een wolf ziet → roep Faz!Als je leesp... »
Veer by Stefan Boonen Ken je Moon al?Ze woont in Veer.Moon is snel, Moon is fel.Als je slee stuk is bel Moon!Als je wat sip bent roep Moon!Als je heel snel wil Moon!VROAAAAAAAAM! LEZ... »
Een dag in de zon by Stefan Boonen Ken je De Was al?Die staat in Veer.Het is De Was van Bob en Nel.Als je een beetje vies bent in De Was!Als je het heel warm hebt in De Was!Als je naar een feest ... »
Foeksia en de Bezembus by Paul van Loon Foeksia en de andere miniheksjes gaan op heksenschoolreis, in een bus van bezems en takken. Ze gaan naar de Hekseling, een park met enge achtbanen en grote trol... »