Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Bobbi en de babydieren by Monica Maas Het is voorjaar. De tijd van het jaar waarin er weer veel dierenbaby’s geboren worden. Wat zijn ze schattig! Kijk dat zachte lammetje. En dat vrolijke veulen. B... »
Bobbi naar de dokter by Monica Maas Bobbi is gevallen met zijn step. Er zit een snee in zijn kin. Mama neemt hem mee naar de dokter. Dat vindt Bobbi best spannend. Gelukkig mag hij bij mama op sch... »
Wat ziet Ellie? Op de boerderij by Art Wise Ellie de Olifant is bekend van de animatieserie op NPO Zappelin en van YouTube. Met de uitbreiding van haar eigen boekenserie wordt Ellies wereld steeds groter!... »
Regenboogdromen by Anne Eekhout Een geweldig prentenboek voor jong en oud, geschreven op rijm door internationale succesauteur Anne Eekhout en getekend door Madeleine van der Raad. Regenboogdr... »
Kattenkwaad by Anna Taube Wat is er nóg leuker dan zelf kunnen lezen? Samen lezen natuurlijk! Dit voorjaar start Kluitman een compleet nieuwe serie voor beginnende lezers: ‘Samen lezen ... »
Klaar voor de start! by Heike Wiechmann In Klaar voor de start! wordt er heel wat af geracet. Tim zou zo graag een keer in een raceauto rijden, maar hij is nog te klein. Wel weet hij net op tijd een o... »
poes moos 3-in-1 by Marianne Witte Poes Moos is dol op zijn baasje Fin. Het liefst is hij altijd bij hem. Dus als Fin naar oma Jet gaat, gaan poes Moos en kip Toos er gewoon achteraan. En als Fin... »
Mijn rammelboekje: kleuren by Lucie Brunelliere Overloop met baby de dag.Zie je de roze lucht vroeg in de ochtend en de rode vruchtjes buiten aan de struik?Baby kijkt vol bewondering naar de bewegende element... »
Mijn eerste kleuren voelboek by Marion Billet Een streelzacht voelboek in stof voor de allerkleinsten.Wrijf over de verschillende materialen en maak voor de eerste keer kennis met de kleuren.... »
Ik hou van eenhoorns (en de mijne heeft grote dromen!) by Anke Werker De opa van Ezra verdwijnt de laatste tijd constant. Waar gaat hij dan naartoe? Als opa opeens aan komt zetten in een koets, snapt Ezra er al helemaal niks meer ... »