Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Liefde met slagroom by Liz Fielding Sorrel Amery bedenkt de geweldigste desserts voor feesten en partijen. IJs met peper of komkommer, of een toetje in de kleur van je bruidsjurk? Geen enkel probl... »
Moeders wil by Anita Verkerk In de relatie tussen moeders en dochters botert het niet altijd. Ook als de dochters volwassen zijn en op zoek gaan naar een partner, houden veel moeders graag ... »
Onvolmaakt by Kyra Mind IsabelToen ik voor mijn vriend naar de andere kant van de wereld verhuisde, had ik nooit verwacht hem met een andere vrouw in bed aan te treffen. Ik twijfelde g... »
Campus love by Lis Lucassen In <i>Campus love</i>, het tweede deel van de Radio Romance-serie door Lis Lucassen, beleeft Isobel een wilde nacht met de charmante barkeeper Bennet. Een perfe... »
Vrijheid en brood by P.J. Risseeuw Landverhuizers waren er in de negentiende eeuw in overvloed. Het nieuwe land, Amerika, lonkte. Maar een bestaan opbouwen in den vreemde vergt heel veel van de N... »
Briljant idee by Nicola Marsh Als diamantenhandelaar Jax een huwelijksaanzoek krijgt van zijn aartsvijandin, sieradenontwerpster Ruby, gelooft hij eerst zijn oren niet. Ze zegt er echter eer... »
Gevonden droom by Simone Foekens De jonge Lila stopt met haar studie om een hobbywinkel te beginnen in een oude boerderij. Deze boerderij is het eigendom van een Nederlandse familie die in Amer... »