Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Doodop by Annick Lauwers Toon Snelders, hoofdinspecteur bij de politie, haast zich door de ochtendlijke straten de stad uit. Omdat hij meent een onvergeeflijke fout te hebben begaan, wi... »
Mensen zonder uitstraling by Jente Posthuma De stuurloze hoofdpersoon in 'Mensen zonder uitstraling' leeft in de schaduw van haar moeder, een ontevreden actrice. Haar vader is hoofd van een psychiatrische... »
Ziel by Jackie van Laren <p>Deel 3 van een heerlijk romantische en vrolijke trilogie over een Hollandse Grote Liefde in de internationale wereld van de dance</p><p><strong>Voor lezers v... »
Een tijd als deze by Sarah van der Maas <p>Chaos, schuld en identiteit staan centraal in 'Een tijd als deze' van Sarah van der Maas, een roman die zich afspeelt tijdens de ineenstorting van het Derde ... »
Mont-Oriol by Guy de Maupassant Centraal in deze roman staat een kuuroord in de Auvergne, eind negentiende eeuw. Een markies op leeftijd brengt er iedere zomer enkele maanden door, en als hij ... »
Twee vrouwen by Sytske van Koeveringe Op een mooie zomerochtend maakt Jip volkomen onverwacht een einde aan haar relatie met Melle. Voor Melle komt dit als een donderslag bij heldere hemel. Wanhopig... »
De laatste paddenstoel by George Knottnerus Olmshof is een prachtige stad ergens in Centraal-Europa in de jaren '80. Gewone en bijzondere mensen leven er: een man en een vrouw met twee kinderen; een gener... »