Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Groter groeien by Kees de Jong Veel ondernemers worstelen met dezelfde dilemma’s: op het gebied van hun leiderschap, de omgang met medewerkers, de strategie van het bedrijf, de financiën enzo... »
Groter groeien by Kees de Jong Kees de Jong beschrijft in 'Groter groeien' zijn ervaringen met ondernemerschap, zijn worstelingen, fouten en oplossingen. Een van zijn conclusies: als u als on... »
Kanjers, culthelden en engnekken by Jan D. Swart & Johan Derksen In het embryonale tijdperk van de tv zijn BNers helden met een strik. Nu is het bijna een teken van beschaving wanneer je er niet één meer kent.In twee delen sj... »
Moestuinmoeder by Susan Lambeck Wat zeg je op een feestje als je al twee jaar werkeloos bent? Kun je zelf in alle groenten voorzien met een moestuin? Is kleding ruilen wel zo aantrekkelijk als... »
Winkelgeluk by Ad van Beek WINKELGELUKHoezo winkelgeluk? Word je van winkelen gelukkig dan? Een goed gevoel, dat willen we allemaal, als klant maar ook als verkoper. Het geheim van een ge... »
Voetnoot by Arnon Grunberg Een voetnoot is doorgaans te vinden in de marges van een wetenschappelijk boek, maar Arnon Grunbergs `voetnoten bij de menselijke komedie , dagelijks op de voor... »