Welcome to Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».

Sign Up

Reviews of Zwijgrecht by Loes den Hollander

Zwijgrecht has been reviewed 6 times. The average score is 3.0. 15 people has read the book.
Anonymous
- Zwijgrecht
 
 
 
 
 
(5)

Wàt een heerlijk boek weer van Loes den Hollander. Het leest heerlijk weg en voor je het weet is die alweer uit, helaas...
Het verhaal is zeker niet superspannend wat je toch wel zou denken, maar het is meer een psychologische roman met een thriller-accent.
Ondanks dat ik niet op het puntje van mijn stoel zat, heb ik weer enorm genoten van dit boek. Ik hou veel van de schrijfwijze van Loes den Hollander.
Op het eind van dit verhaal over deze drie vriendinnen, krijgt het verhaal een twist, waardoor je op het verkeerde been gezet wordt.
De uiteindelijke dader was voor mij toch wel een verrassing! Héérlijk boek! 5* en een zeer toepasselijke cover!

- Zwijgrecht
 
 
 
 
 
(5)

Weer een super boek van Loes den Hollander. Haar schrijfwijze is uniek. Je wordt direct meegesleept in het verhaal, in het leven van de personages. De wendingen waardoor je tot aan het eind geen idee hebt hoe het werkelijk zit.
Ik vond het een boeiend geschreven boek, dat vlot leest, verrast. De spanning zat vooral onderhuids.
En inderdaad is het boek uit voor je het weet.

- Zwijgrecht
 
 
 
 
 
(3)

in no-time uitgelezen, alhoewel het niet echt een heel spannend boek is. Ook het verhaal op zich vond ik wat tegenvallen maar desalniettemin toch leuk om te lezen

- Zwijgrecht
 
 
 
 
 
(5)

Wat weer een heerlijk boek van Loes! Door de schrijfstijl wordt je vanaf het begin af aan meegesleept in het verhaal en in het leven van de personages. De schuldvraag was aan het eind wat onduidelijk voor mij, maar ondertussen weet ik hoe het zit. Ik vond dit echt een geweldig boek, die je bijna niet weg kunt leggen. Een aanrader!

- Zwijgrecht
 
 
 
 
 
(3)

Spannend boek, alhoewel ik betere boeken heb gelezen van Loes den Hollander.

- Zwijgrecht
 
 
 
 
 
(4)

Weer een goed boek van Loes den Hollander. Een nadeel vond ik de vele namen die allemaal wat met elkaar te maken hadden. Ook al heeft Loes voorin een overzicht geplaats van de onderlinge relaties. Goedgeschreven, met een onderliggende spanning.
De personages zijn goed uitgewerkt.