Book
Negen korte en zeer korte toneelstukken van Anton Tsjechov zijn in Zwanezang, eenakters en vaudevilles bijeengebracht. Dit werk van de jonge Tsjechov is lichter van toon dan zijn avondvullende stukken als De drie zusters of Oom Vanja. Hier en daar ontpopt Tsjechov zich als een humorist in de trant van Gogol, als een voorloper van de absurdistische schrijvers Charms en Vvedenski, of zelfs - in Onreine treurspelers en melaatse dramaturgen - als een Russische Monty Python.
Bevat ook: Door vragen wordt men wijs: Langs de grote weg: Drama: Zwanezang: Gedwongen verklaring: Treurspeler tegen wil en dank: De bruiloft: De nacht voor de rechtszitting. «
Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
There are no reviews for this book yet.