Book
‘In Van zeeman tot ambassadeur beschrijft Roel Reiziger zijn avontuurlijk leven,varend over de wereldzee en wekzaam in de buitenlandse dienst. In de derde levensfase aanbeland, heeft hij de behoefte gevoeld om zijn belevenissen op een rij te zetten, niet in de laatste plaats omdat veel dingen die hij heeft meegemaakt in de huidige tijd ondenkbaar zouden zijn.
Grote gedeelten in dit boek worden be loed door een eerder voor de Nederlandse overheid afgelegde geheimhoudingsverklaring. Daarom zijn de meeste personen en beschreven situaties in dit boek fictief. «
Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
No related books yet.