Book
Toe maar dokter. Een rots geveld.
Vader was en bleef de held voor de jongen die zijn eigen weg ging. De vader kon de ondergang van de visserij niet keren en zag hoe zijn socialistisch ideaal door verkeerde machten werd aangetast. Maar hij bleef wie hij was, een rots in de branding. Totdat de kwaal hem trof, en zijn leven voortijdig moest eindigen. Toen had de zoon een probleem.
Een ontroerend geschreven geschiedenis van een bestaan, met de zachte dood als einde.
Wietze de Haan (1949, Lemmer) is Fries politicus, oud-wethouder van de gemeente Lemsterland en oud-statenlid van de provincie Fryslân. Van zijn hand verscheen eerder Ach ach flau Bouk. Bijnamen in Lemsterland.
«
Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
There are no messages on Toe maar dokter wall yet.