Book
Julia Burgers-Drost
Steffie
Sinds de dood van haar vader wordt Steffie Oudshoorn door haar moeder 'geclaimd', maar ze besluit het nu t niet langer willen. Natuurlijk stuit dit op weerstand bij haar moeder.
Omdat haar beide grootouders ziek zijn, besluit ze er te gaan helpen. Al snel voelt ze zich thuis in het dorp. Ze maakt kennis met de eigenzinnige, moederloze Lousewies en de rest van haar familie: vader Claes van Yperen en de tweeling.
Als haar tante een vakantieboerderij wil openen, gaat Steffie met het gezin Van Yperen proefdraaien. Het contact met Claes mondt uit in een verbintenis, waarbij beiden denken elkaar te kunnen helpen. Maar natuurlijk kunnen de problemen niet uitblijven... «
Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
There are no reviews for this book yet.