Book
Sissela Kappetein, veertig, leuk leven, goede baan bij de Nederlandse ambassade in Riga maar nog altijd single, is wanhopig op zoek naar de ware liefde. In de cityhopper op weg naar huis komt er een aantrekkelijke man naast haar zitten. Om zichzelf interessanter te maken vertelt ze een leugentje, en het werkt. Michael Ribnikovs overlaadt haar met attenties. Maar deze prille belofte blijkt het begin van een stroom bizarre, gewelddadige en angstaanjagende gebeurtenissen. Ten slotte wil Sissela nog maar één ding: dat het ophoudt!Speeddate gaat over verlangen, lust, liefde, leugens en angst. Na dit verhaal bedenk je je wel tweemaal voordat je een leugen vertelt. «
Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Zusters in het kwaad Simone Kortsmit - Emile Lotz
Razend spannende thriller over vriendschap, loyaliteit en wraak van een nieuw Nederlands schrijversduo
Wanneer Marian van Brabant naar een dorp buiten Amsterdam verhuist, k... »
Kim, de hoofdpersoon uit Tegengif, is inmiddels succesvol gedebuteerd als schrijfster. Haar bekendheid heeft echter ook een keerzijde: ze ontvangt griezelige, anonieme bedreigingen. Als Patricia, een oude vriendin die in Los ... »
Op een besneeuwd veld in Philadelphia doet rechercheur Vito Ciccotelli een uiterst macabere ontdekking wanneer een graf wordt gevonden van een jonge vrouw, wier handen zo zijn gevouwen dat het lijkt of ze bidt. Ciccotelli roept de hul... »