Book
Charmeur, grapjas, leider, lefgozer, perfectionist en winnaar: wielrenner Remco Evenepoel is het allemaal. Op zijn vierentwintigste heeft de wereldkampioen tijdrijden en Belgische wegkampioen van 2023 al een onwaarschijnlijke jeugd achter de rug.
Remco Evenepoel - Ongeremd geeft aan de hand van zeventig getuigenissen van vrienden, familie en trainers een inkijk in zijn eerste zeventien jaar: van zijn schoolavonturen over de voetbaljaren bij RSC Anderlecht, PSV, KV Mechelen en de Rode Duivels tot zijn eerste wielerzege in Bollebeek-Asse.
«Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
There are no reviews for this book yet.