Book
Hoewel de naam anders doet vermoeden, is Photoshop niet uitsluitend bedoeld om foto's te bewerken. Dat betekent ook dat er nogal wat functies in Photoshop zijn ingebouwd die voor fotografen niet of nauwelijks interessant zijn. In de meeste algemene boeken over Photoshop is de uitleg van die functies voor fotografen alleen maar overbodige ballast.
In dit boek worden alleen die zaken besproken waar fotografen wat aan hebben. Dankzij jarenlange ervaring met fotografie en Photoshop weet Johan W. Elzenga precies wat een fotograaf nodig heeft en wat voor hem dus wel en wat niet van belang is.
Het boek is opgezet in de vorm van een workflow, zodat de volgorde van de onderwerpen zo veel mogelijk overeenkomt met de volgorde waarin u ze meestal zult tegenkomen in de dagelijkse praktijk.
In het boek komen de volgende onderwerpen aan bod:Wat is nieuw in Photoshop CS4?Photoshop, Bridge en Camera RAWBasiscorrecties, retoucheren en lenscorrectiesAlles over maskersResolutie en beeldgrootteDe beste montagetechniekenDigitale doka: zwart-wit, cross processing en meerFilters voor fotografenPanorama's, stapels en HDRVerscherpenAfdrukken met kleurmanagementDit boek is gebaseerd op de Engelstalige versie van Photoshop CS4, maar de Nederlandse namen van opties worden ook steeds vermeld, zodat het boek ook geschikt is voor de Nederlandstalige versie van Photoshop CS4. «
Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
There are no reviews for this book yet.