Book
Als kind verloor Letitia Taylor haar hele familie bij een noodlottige schipbreuk. In een sloep spoelde ze in China aan, waar ze liefdevol in huis werd genomen door de rijke mandarijn Heung/Chin Yeung, die haar Lee-Lee noemde. In de loop der jaren bouwde ze een hechte band op met haar adoptiefbroer Tak-Ming. Toen ze erachter kwamen dat de mandarijn Lee-Lee als concubine aan de keizer wilde schenken, besloten ze naar Amerika te vluchten.
Timothy Hendricks, een Amerikaanse zakenman, raakte helemaal in de ban van het beeldschone meisje dat zo graag naar Amerika wilde. Toch vertrouwde hij haar niet; deed ze zo lief tegen hem omdat ze hem nodig had?
In Amerika kwam Lee-Lee erachter dat ze recht had op het immense fortuin van de Taylors, maar hoe moest ze bewijzen dat ze Letitia Taylor was, het meisje dat tien jaar geleden op zee zou zijn omgekomen? In haar wanhoop wendde ze zich weer tot Timothy, de man van wie ze was gaan houden. «
Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
There are no reviews for this book yet.