<Text textformat="02">Iedereen bloost wel eens en bijna niemand vindt het prettig om te blozen. Sommige mensen vinden blozen zo vervelend dat ze er een angst vo... »
Iedereen bloost wel eens en bijna niemand vindt het prettig om te blozen. Sommige mensen vinden blozen zo vervelend dat ze er een angst voor ontwikkelen. Bloosangst kan iemands leven erg belemmeren. Mensen met bloosangst vermijden veel situaties uit angst om te blozen of doorstaan deze situaties met intense angst. Blozen en bloosangst zijn veelvoorkomende verschijnselen, toch weten maar weinig mensen wat beide precies inhouden. Omgaan met bloosangst behandelt wat blozen is en hoe het kan dat iemand bloosangst ontwikkelt, wat bloosangst in stand houdt, wat bloosangst betekent voor de omgeving van iemand met bloosangst en wat je tegen bloosangst zou kunnen doen. Omgaan met bloosangst verschijnt in de reeks Van A tot ggZ. De boeken uit deze reeks zijn zowel voor de professional als voor de client uiterst bruikbaar om meer inzicht te krijgen in diverse stoornissen. Meer informatie over deze serie is te vinden op www.a-ggz.nl. «
Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Reviews of Omgaan met bloosangst by Peter de Jong & A.A.P. Emmerik van
Omgaan met bloosangst has been reviewed 0 times. The average score is 3.0. 0 people has read the book.