<Text datestamp="20170118T120139">In 2012 vierde de auteur met zijn gezin vakantie in <strong>Montenegro</strong>. Zij genoten van het prachtige land Montenegro... »
In 2012 vierde de auteur met zijn gezin vakantie in Montenegro. Zij genoten van het prachtige land Montenegro, de gastvrije mensen, de cultuur, de tastbare historie. Er bleven onuitwisbare indrukken en voortdurende contacten. Uiteindelijk heeft het dit handboek vormgegeven. Montenegro moet je doen. En als je het doet, neem dan dit boek mee. Bezoek de prachtige plekken met hun boeiende historie, die in drie boekdelen worden bezocht in een filatelistisch/historische reis door het veelzijdige landje. Want uit de filatelie van een land is haar historie af te lezen. Maar ook de folklore, de natuur en meer. Montenegro presenteert zich! «
Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».