Book
Wieke heeft het moeilijk. Ze weet dat ze geadopteerd is, en begrijpt niet dat haar biologische moeder haar heeft afgestaan. Wieke brengt uren op haar kamer door om te lezen over haar land van herkomst, India. Haar ouders maken zich zorgen om haar, want Wieke is niet zo'n prater. Gelukkig heeft Wieke een hartsvriendin, Corine, die altijd een luisterend oor biedt. Alleen, niemand kan haar écht begrijpen.
Maar dan ontmoet Wieke de geheimzinnige Carlos. Hij is ook geadopteerd, en komt uit Spanje. Wieke wil graag contact met hem, maar ze krijgt geen antwoord op haar e-mailtjes. Wat is er met hem aan de hand? «
Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
There are no reviews for this book yet.