Book
Als Catharina - oftewel Kaatje - wordt thuisgebracht door de rijke Christopher, haar koele, botte baas met wie ze geregeld in de clinch ligt, gebeurt iets dat ze beiden nooit voor mogelijk hadden gehouden: Chris blijft slapen. Na die ene nacht bloeit er wat moois op. In het geheim natuurlijk, niemand mag het weten en dat is best lastig op een kantoor waar meer geroddeld dan gewerkt wordt. Maar dan blijkt Kaatje zwanger en is er geen ontkomen meer aan. Haar collegas reageren sceptisch, om van zijn familie nog maar niet te spreken, want afkomst verloochent zich niet. Wat nu?
«
Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Ik heb m net uitgelezen. Een heerlijke chicklit, vlot en vol vaart geschreven. Ik had het boek ook zo uit, het leest echt als een trein. Enige minpuntje vond ik dat het af en toe wel erg snel ging allemaal. Maar het is wel een zeer vermakelijk boek, ik heb me er prima mee vermaakt.