Book
Wat kan een kind niet beter meegegeven worden dan liefde voor het eten, het bereiden ervan en het samen eten met familie en vrienden.
Kinderen vinden het ontzettend leuk om een maaltijd op te dienen die ze zelf gemaakt hebben. Tevens kan het erg motiverend werken voor lastige eters. Als kinderen nieuwe recepten gaan proberen, zullen zij het ook eerder gaan eten, omdat zij inmiddels de geur kennen. Een andere bijkomstigheid is dat kinderen gaandeweg heel veel leren, denk hierbij maar aan het wegen en afmeten van ingrediƫnten.
Met de 60 recepten in dit boek is er voor elk wat wils te bereiden: eenvoudige koekjes en cakejes, hoofdmaaltijden, pudding en nog veel meer. «
Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
There are no reviews for this book yet.