Welcome to Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».

Sign Up

Jubileumuitgave de perfecte partner

- Jubileumuitgave de perfecte partner
 
 
 
 
 
(3)

Een boek wat me toch wel erg verrast heeft. Ik hou normaal niet echt van korte verhalen, omdat ze vaak toch wel tegenvallen. Nu heb ik wel begrip voor de auteurs dat het een kunst is om een kort verhaal ook boeiend te maken.

Ik was erg nieuwsgierig naar De perfecte partner van Esther Verhoef en vandaar dat ik dus dit boek graag wilde lezen. Het is me, buiten het verhaal van Nicci French, totaal niet tegen gevallen! De overige verhalen waren echt ontzettend boeiend! Ik heb nog niet eerder iets gelezen van Elvin Post, maar zijn verhaal Niet meer niet minder smaakt echt naar meer. De perfecte partner van Esther Verhoef vind ik stukken beter dan haar kort verhaal van vorig jaar Erken mij en het kort verhaal Online van Simone van der Vlugt is voor een kort boeiend verhaal ook zeker geslaagd! Alleen Lucide dromen viel me erg tegen van Nicci French. Ik kon me er totaal niet in vinden en vond het ook maar een saai verhaal.

More reviews