Book
Een verzamelaar van herinneringen, noemt C.O. Jellema zichzelf in een spiegelgesprek dat hij in 1969 schreef.
Of een verzamelaar van woorden, dat is hetzelfde. Woorden en herinneringen, daar lijkt het om te gaan in het denken en dichten van de dichter en germanist C.O. Jellema, die in 2003 op 66-jarige leeftijd overleed.
Meer dan vier jaar na zijn dood, verscheen in novemeber 2007 deze bundel met enkele vroege teksten van hem en de integrale weergave van de rede die hij uitsprak bij zijn afscheid in 1988 als docent van de afdeling Duits van de Rijksuniversiteit Groningen.
Verder bevat de bundel naast een vraaggesprek met Gerben Wynia een groot aantal gedichten, geselecteerd en toegelicht door vrienden, collegas en oud-studenten.
Tekstbijdragen van onder meer: Sikko Brand, Henk Harbers, Anne Hilderink, Oek de Jong, Anna Peletier-Jellema, Marjoleine de Vos en Eike Weyers. «
Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
There are no reviews for this book yet.