Welcome to Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».

Sign Up

Reviews of Ik vind jou by Simone Kortsmit & Emile Lotz

Ik vind jou has been reviewed 2 times. The average score is 3.0. 11 people has read the book.
Anonymous
- Ik vind jou
 
 
 
 
 
(3)

Valerie en haar dochter voelen zich bedreigd en ze slaan op de vlucht nadat er rare dingen zijn gebeurd in het huis.
Je voelt je meteen betrokken bij Valerie, en krijgt meteen respect voor haar hoe zij het leven heeft opgepakt na het overlijden van haar man. Haar dochtertje is nu alles wat ze nog heeft en ze gaat voor haar door het vuur.
De spanning is meteen aanwezig. Een goed boek met verrassende wendingen. Voor mij geen topper, maar wèl 3 sterren waard!

- Ik vind jou
 
 
 
 
 
(3)

Leest als een sneltrein maar toch komt het verhaal niet helemaal geloofwaardig over. Ook de personages hebben weinig diepgang en daardoor kun je weinig sympathie opbrengen voor hen. Wel was er soms een beklemmende sfeer maar te weinig okm het echt spannend te maken. Ik geef dit boek ***½ maar ik rond het af naar beneden dus ***[bewerk]