Book
Ik, en andere gedichten cirkelt om de vraag wat het betekent `ik te zijn. Misschien wel zoiets: `In het diepste zit ik vast. Ik hijs me op, zie tot de horizon. Soms val ik terug, hijs me weer op. Een eindeloze kringloop of toch niet?
Aanvankelijk gedoodverfd als `postmodernist ontpopt Erik Spinoy zich steeds duidelijker als een absolute einzelgänger, die de Nederlandse poëzie verrijkt met een uniek dichterlijk traject. Met Ik, en andere gedichten voegt hij een nieuw meesterwerk aan zijn oeuvre toe.
Erik Spinoy (1960) is docent Nederlandse Letterkunde aan de Universiteit van Luik, dichter en essayist. In de voorbije jaren verschenen de enthousiast onthaalde gedichtenbundels Boze wolven (Meulenhoff, 2002), L (Meulenhoff, 2004) en Ik (Druksel, 2006). Boze wolven werd bekroond met de Prijs voor Letterkunde van de Vlaamse Provincies en genomineerd voor de Vlaamse Cultuurprijs voor poëzie en de Paul Snoek Poëzieprijs. «
Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
There are no reviews for this book yet.