Book
ik ben ik! dagboek
ik ben ik! is g bijbelstudieboekje maar bevat wel mooie beloften, nadenkertjes en wijze spreuken. Het is g kookboekje maar je komt wel een paar heerlijke recepten tegen. En het is geen gewoon dagboekje maar er is wel genoeg ruimte voor je gedachten en belevenissen. Door het handige formaatje past 'ie in elke tas. De mooie vormgeving maakt ik ben ik! tot een uniek boekje voor unieke tienermeiden. Leuk om zelf te krijgen maar ook geschikt om cadeau te geven!
Carola mosselman werkt als tekstschrijver en journalist voor onder andere de Evangelische Omroep. Ivo Ruijters werkt als zelfstandig vormgever voor verschillende opdrachtgevers, www. Supershackle.com «
Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
There are no reviews for this book yet.