Book
Een warme roman over liefde en verlies, vriendschap en verlangen
Emma, Leonie en Hannah ontmoeten elkaar tijdens een vakantie in Egypte en worden de dikste vriendinnen. Ondanks de verschillen in leeftijd en achtergrond zoeken zij steun en troost bij elkaar vanwege hun persoonlijke problemen. Emma verlangt wanhopig naar een baby, maar het lukt niet om zwanger te worden. Leonie, gescheiden en moeder van drie tieners, probeert haar passieloze huwelijk te vergeten. De mooie en onafhankelijke Hannah kiest voor de opwinding van het vrijgezellenleven. Terwijl Emma, Leonie en Hannah hun wensen en verlangens in de loop der jaren proberen te verwezenlijken, delen zij hun diepste gedachten en meest intieme geheimen.
`Alsof je lekker met je vriendinnen zit te kletsen.
Marian Keyes
Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Jammer maar wat vond ik dit boek langdradig,ik heb al meerdere boeken van Cathy gelezen maar dit was echt de minste.
En zeker omdat het dan zo'n dik boek is vind ik wel dat het vanaf begin moet boeien en niet vanaf pagina 200,want toen kwam er pas wat verhaal in.
Het verhaal van Leonie sprak me nog het meest aan en was ook mooi en emotioneel.