Book
Niet eerder in het recente verleden was de wereld getuige van zulkegruwelijkheden als die van de beweging die bekendstaat als IS - deIslamitische Staat. De combinatie van hun minachting voor menselijkleven, de slimme inzet van sociale media, en de kunst om buitenlandsevolgelingen te ronselen is ongekend. Wie zijn deze sadistischestrijders? Hoe weten zij zovelen geestdriftig te maken voor een gruwelijkestrijd? Wat is hun strategie en hoe kunnen we die frustreren?
Jihad-kenners Jessica Stern en J.M. Berger analyseren in dit boek demiddelen die de beweging inzet om enerzijds onschuldige burgers angst aan tejagen en tegelijkertijd nieuwe soldaten te werven. En ze zetten uiteenwat volgens hen de volgende stap zou moeten zijn om adequaat tereageren op het razendsnel veranderende jihadlandschap en het gewelddadigeextremisme tegen te gaan. «
Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
No related books yet.