Welcome to Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».

Sign Up

Hybrid

- Hybrid
 
 
 
 
 
(3)

Amina is opgegroeid tussen de wezen van een buitenwijk in het arme noorden. Amina’s moeder ligt sinds haar geboorte al in coma . Amina is een bijzonder slim 13 jarig meisje dat dankzij een overheidswedstrijd “die ze wint”op het presidentieel college terecht komt. Op dit college is ze het buitenbeentje tussen de elite. Ondanks dit heeft ze een leuke vriendengroep.
Aan het einde van het laatste jaar gaan ze nog eenmaal met z’n allen op schoolreisje. Tijdens dit schoolreisje gebeuren er dingen waardoor het leven van Amina helemaal veranderd en haar leven op zijn kop staat .
De nieuwe wereld bestaat uit twee verhaallijnen die van Amina en van een vriendengroep die een reis maken door de wildernis. In eerste instantie toen ik aan de verhaallijn van de vriendengroep begon was ik het spoor bijster en wist ook niet wat deze verhaallijn met Amina te maken had.
Greet schept met dit boek een wereld waar je je fantasy goed van pas komt maar het heeft ook problemen die in de gewone wereld aan de orde is zoals pesten ,buitenbeentje zijn en klassestrijd van arm en rijk.
Het verhaal is goed opgebouwd en er wordt goed naar een plot toe gewerkt. Spanning is er wat mij betreft te weinig maar je wordt wel getrakteerd op een mooie wending waardoor je het verhaal beter begrijpt.De schrijfstijl is vlot en leest makkelijk maar ondanks dit moet je er zeker in het begin je aandacht er goed bijhouden. De personages zijn krachtig maar mogen wat mij betreft wat meer uitgewerkt worden waardoor ze meer eigen worden.

Greet heeft een goed debuut neergezet. Ik ben benieuwd naar het tweede deel van de nieuwe wereld en hoe het verhaal en personages gegroeid zijn.

More reviews