Book
Om aan te sluiten bij de behoeften van deze tijd presenteert de auteur een nieuw intervisiemodel: het reflecting team-intervisiemodel.
De lezer kan met het praktijkgerichte boek oefenen. Een casus maakt het stappenplan van dit model duidelijk. De auteur wil bijdragen aan effectieve intervisie binnen organisaties en opleidingen.
Jeroen Hendriksen, die publiceerde over onder andere intervisie en coaching, schrijft in zijn voorwoord: 'Het is Levi gelukt om een inspirerend intervisiemodel uit te werken.'
Het boek is geschreven voor intervisiebegeleiders, hbo-studenten die geïnteresseerd zijn in intervisie en coaches die individuen en groepen coachen.
Over de auteur
Levi van Dam is docent aan de Hogeschool van Amsterdam aan de opleiding SPH. «
Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
There are no messages on Het reflecting team intervisiemodel wall yet.