Book
Roman van een vervreemding, van een vrijwillige ballingschap in de wereld
Adam Pollo is qua herkomst een mysterieuze verschijning. Hij heeft zijn intrek genomen in een leeg huis aan de kust. Is hij gedeserteerd? Uit een krankzinnigengesticht ontsnapt? Hij schrijft vreemde brieven, rapporten eigenlijk, aan een meisje en lijkt geobsedeerd door bepaalde verschijnselen. Als hij afdaalt naar het strand, naar de stad, is het alsof hij afdaalt naar het Leven, en dat in zijn meest animale, materiƫle zin.
Een roman die de lezer lostrekt van tradities en denkgewoonten, en die ons door de ogen van de hoofdpersoon een geheel nieuwe wereld toont.
«
Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
There are no messages on Het proces verbaal wall yet.