Book
Er zijn steeds meer onlineprogramma's die vanaf een server op internet draaien. Hotmail en Gmail zijn allang niet meer de enige. Cloud computing heeft grote voordelen: je werkt altijd met de nieuwste software, deze neemt weinig of geen ruimte in en je kunt overal bij je bestanden. Bovendien zijn de meeste
toepassingen gratis.
In dit boek leest u er alles over: wat de voor- en nadelen zijn, welke onlinesoftware er is voor tekstverwerking, webmail, fotoen filmbewerking, luisteren naar muziek enzovoort. En natuurlijk hoe u ermee kunt werken, stap voor stap uitgelegd en met aandacht voor veiligheid en privacy.
Een schat aan actuele, praktische informatie waar geen enkele internetgebruiker buiten kan. «
Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
No related books yet.